Language:

O nas

Kim jesteśmy, Nasza Misja

Jesteśmy zespołem ludzi, których Pasją jest proces Tworzenia i Kreacji – niezależnie czy mówimy tu o tworzeniu nowych Projektów Wnętrz, Fotorealistycznych Renderów i Wizualizacji czy też Tworzeniu nowych Systemów Produktów i ich Designu. Tym co nas kieruje, co powstaje pierwsze, tym co chcielibyśmy by było w każdym realizowanym przez nas projekcie – jest WIZJA.

Nasza Historia

Początki naszej firmy w szerszym rodzinnym kontekście sięgają 1992 roku kiedy to pierwszy raz zajmowaliśmy kwestiami wyposażenia wnętrz u naszych pierwszych klientów zarówno tych indywidualnych, firmowych jak i instytucjonalnych. Od tego czasu nastąpiła u nas zarówno zmiana pokoleniowa jak i technologiczna, zdobyte z biegiem lat doświadczenie wpływa na obecnie realizowane projekty zarówno pod kątem wykonawczym jak i projektowym.

Nasza Przewaga

Przy realizacji każdego projektu, nasz klient jest na pierwszym miejscu, dlatego też skupiamy się przede wszystkim na tym by:

  • Każdy realizowany przez nas projekt – Był zawsze realizowany na Czas,
  • Nasza jakość obsługi była na najwyższym poziomie – Ekspresowy Feedback,
  • Zawsze dokładamy staranności – by jakość tworzonych przez nas Projektów i Fotorealistycznych Wizualizacji była na najwyższym poziomie,
  • Atrakcyjne Ceny Projektowania,
  • Magiczny czynnik – WIZJA – czyli nieodłączny element każdego realizowanego przez nas projektu,

Zasięg Działania

Zasięg naszego działania jest globalny. Mimo, że nasze główne biuro znajduje się w Lublinie w Polsce, i główną areną naszego działania jeśli chodzi o Projekty Wnętrz jest Polska, to na bieżąco realizujemy też i będziemy realizować Projekty z różnych części Świata.

Sprawdź nasze wakacyjne promocje

Do -44% na ekspresowe projekty online
Czytaj więcej